کاغذ سابلیمیشن |کاغذ سابلیمیشن SHLP فول کوت جهت تولید انواع شال وروسری

کاغذ سابلیمیشن

کاغذ سابلیمیشن یک نوع کاغذ انتقال که هم بصورت رول سابلیمیشن و شیت استفاده میشود این کاغذ ها دارای درجه کیفی A+ می باشند کاغذ های سابلیمیشن در گرماژهای متنوع و سایزهای مختلف قابل عرضه می باشند از این رو شرکت پارس تجارت که در واردات ملزومات چاپ دیجتال و همچین به زودی تولید کاغذ سابلیمیشن فعال می باشد با واردات کاغذ های رول سابلیمیشن با برند SHLP در گرماژهای مختلف و درجه کیفی A+ اقدام به فروش کاغذ سابلیمیشن نموده است. کاغذ سابلیمیشن SHLP دارای کوتینگ بالا در دو طرف کاغذ (فول کوتینگ) می باشد که باعث بالا رفتن مقاومت حرارتی کاغذ و امکان چاپ بر روی کلیه سطوح به صورت تیراژ بالا و ماندگاری و ثبات رنگها که به هیچ عنوان باعث محو شدن لبه های رنگ نمی شود و دارای کیفیت بالای چاپ بوده که تا ۹۰% جوهر را به سطوح مورد نظر انتقال می دهد. چرا کاغذ سابلیمیشن SHLP یکی از بهترین کاغذ های موجود در بازار میباشد چون خرید کاغذ سابلیمیشن با کیفیت A+ یا نام دیگر آن کاغذ انتقال توسط شرکت پارس تجارت آراد مهر برای مشتریان این حوزه باعث رضایت خاطر شده است.

دنیایی دیجیتال

در دنیای دیجیتال امروز که کلیه صنایع را درگیر خود کرده است صنعت چاپ نیز از این موضوع دور نمانده و به مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی روش های قدیمی چاپ نیز در حال منسوخ شدن میباشد.برای مثال در صنعت نساجی و پوشاک که سابق براین از چاپ های قدیمی مانند سیلک ،غلتکی و … استفاده میشد به دلیل محدودیت در طرح و رنگ و بالا بودن قیمت خطوط تولید به چاپ سابلیمیشن روی اورده اند.

تولید کاغذ سابلیمیشن در ایران

شرکت بین المللی پارس تجارت آراد مهر با توجه به نیاز کاغذ سابلیمیش در بازار چاپ دیجیتال در کل کشور و همچنین تحریم های کشورعزیزمان ایران این شرکت وارد مذاکره با شرکت تولیدکننده کاغذ سابلیمیشن در کشور چین شده است تا بتواند خط تولید کاغذ سابلیمیشن با کیفیت A+ را در ایران راه اندازی کند تا بتواند کاغذی با مرغوبیت خوب و کیفت عالی را برای چاپخاندار عزیز تولید کند.

چاپ کاغذ سابلیمیشن

چاپ کاغذ سابلیمیشن یا کاغذ انتقال یک روش چاپ بر روی اشیاء و پارچه می باشد که به وسیله این سیستم چاپ امکان چاپ روی بسیاری از سطوح همچون چاپ روی تی شرت، چاپ روی لیوان، چاپ روی کلاه، چاپ روی پارچه و … با کیفیت و ماندگاری بالا و همچنین با قیمت مناسب، در تیراژهای بسیار کم حتی یک عدد و تیراژهای بالا هم امکان پذیر می باشد. فرآیند چاپ سابلیمیشن بسیار ساده می باشد. علت نام گذاری این نوع چاپ ها به Sublimation این است که مواد را از حالت جامد به گاز تبدیل می کند و واژه سابلیمیشن هم نیز به این معناست. تنها کاغذ سابلیمیشن یا انتقال که دارای استاندارد ISO در ایران میباشد که توسط شرکت بین الملی پارس تجارت وارد کشورمیشود. کیفیت خوب ومرغوبیت عالی این کاغذ باعث شده فروش کاغذ سابلیمیشن در تهران وکل کشور ایران توسط این شرکت دربازار چاپ از محبوبیت خوبی برخوردار شود.

خرید کاغذ سابلیمیشن

درشرکت پارس تجارت آراد مهر خرید کاغذ سابلیمیشن به راحتی انجام میشود بعد از تماس با مدیریت فروش یا تماس با شرکت پارس تجارت آراد مهر کاغذ مورد نیاز شما با گرماژ و عرض مورد خواسته شما چاپخانه دار عزیز پیش فاکتور برای شما صادر میشود و بعد از پرداخت مبلغ پیش فاکتور بار کاغذ از انبار به آدرس داده شد ارسال میشود و اگر بار برای شهرستان باشد به باربری ارسال شد تا به دست شما عزیزان برسد.

کارشناسان ما مشتاقانه پذیرای شما عزیزان به جهت مشاوره رایگان و راهنمایی های لازم درزمینه خرید کاغذ سابلیمیشن هستند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر راجب مشخصات محصولات کاغذ انتقال، قیمت کاغذ سابلیمیشن، پروسه ارسال و … می توانید از طریق زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

تماس مستقیم با واحد مشاوره و فروش: ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۵۳- ۰۹۱۲۲۸۹۸۴۵۴