پارس تجارت آراد مهرواردکننده کاغذ سابلیمیشن با کیفیت برتر در ایران

واردات خرید فروش کاغذ سابلمیش وانواع آن با گرماژ مختلف کاغذ سابلیمیشن فول کوتینگ یا کاغذ انتقال یا کاغذ چاپ سابلیمیشن (رول سابلیمیشن، عکس برگردان،transferpaper) توسط شرکت بین المللی پارس تجارت آراد مهر وارد کشور ایران میشود.

کاغذ سابلیمیشن چیست؟ وانواع آن

کاغذ سابلیمیشن را میتوان به عنوان یکی از اصلی ترین ارکان چاپ سابلیمیشن دانست. در واقع میتوان گفت از کاغذ سابلیمیشن که با عنوان کاغذ ترانسفر نیز شناخته می شود،که گرماژ کاغذ سابلیمیشن برای چاپ کاغذ گرماژ مختلفی میباشد.

برخی از محصولات پارچه پلی استر عبارتند از: روسری، شال، انواع لباس، پرده، انواع کالای خواب و برای اینکه بدانیم چه کاغذی مناسب چاپ بر روی پارچه مورد نظر ماست، لازم است ابتدا انواع کاغذ سابلیمیشن را بشناسیم.

انواع کاغذ سابلیمیشن

کاغذ سابلیمیشن بر اساس گرماژ، عرض و نوع کوتینگ در دسته های متفاوتی تقسیم بندی می گردد.

تقسیم بندی کاغذ سابلیمیشن بر اساس گرماژ آن

بنا به تولید محصولات پارچه ای پلی استر گوناگون کاغذ سابلیمیشن فول کوتینگ در گرماژ مختلف تولید می شود، اصولاً هر چقدر پارچه مورد نظر ضخیم تر باشد از کاغذ سابلیمیشن ضخیم تری جهت انتقال چاپ استفاده می گردد.

برای مثال جهت چاپ بر روی پارچه روسری که پارچه ی نازکی است از کاغذ سابلیمیشن ٢۵ گرم استفاده می شود. در حالیکه از این کاغذ نمیتوان جهت چاپ بر روی فرش یا تابلوی فرش استفاده کرد، چرا که که معمولاً برای پارچه های ضخیم تر مرکب بیشتری استفاده می شود که کاغذ های گرماژ پایین توان تحمل وزن این میزان از مرکب را نخواهند داشت و در گرماژ پایین بدون شک سبب چروکیدگی کاغذ در هنگام چاپ شده و احتمال خرابی هد ها را به دنبال خواهد داشت، و یا اینکه در هنگام انتقال چاپ بر روی پارچه احتمال پس دادن مرکب به کار و ایجاد خسارت به دستگاه کلندر و یا پرس حرارتی وجود خواهد داشت.

عموماً میتوان گفت کاغذ های سابلیمیشن در گرماژ زیر ارائه میگردند:

۱۸، ١٩ ،٢٢ ،٢۵ ،٣۵ ،٣۶ ،٣٨ ،۴٠ ،۴٢ ،۴۵ ،۵٠ ،۵٢ ،۵۵ ،۶٠ ،۶٢ ،۶۵ ،٧٠ ،٧۵ ،٩٠ ،١٠٠، ١٢۰، ۳۶۰

در میان گرماژ ذکر شده کاغذ سابلیمیشن فول کوتینگ با گرماژ ۲۵، ۳۰، ۳۵، ۴۰، ۴۵ و ۵۰ گرم معمولاً از محبوبیت بیشتری نزد تولید کنندگان برخوردار هستند.

کارشناسان ما در شرکت پارس تجارت آراد مهر مشتاقانه پذیرای شما عزیزان به جهت مشاوره رایگان و راهنمایی های لازم برای فروش کاغذ سابلمیش وانواع آن در این حوزه هستند.

جهت خرید کاغذ سابلیمیشن و مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر راجب مشخصات محصولات و فروش کاغذ سابلیمیشن، قیمت، پروسه ارسال و… می توانید از طریق زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

تماس مستقیم با واحد مشاوره و فروش: ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۵۳- ۰۹۱۲۲۸۹۸۴۵۴