کاغذ سابلیمیشن ، انتقال یا رول سابلیمیشن

مناسب ترین کاغذی سابلیمیشن را جهت تولید را بشناسید

جهت تکمیل فرآیند وارد کننده کاغذ سابلمیشن جهت تولید انواع محصولات پارچه ای پلی استری از کاغذ های سابلیمیشن متفاوت استفاده می گردد. که مناسب ترین کاغذ سابلیمیشن است

کاغذی که جهت تولید روسری استفاده میشود با کاغذی که جهت تولید تابلو فرش اسفاده میشود یکی نیست. معمولاً هر چه پارچه پلی استری ضخیم تر باشد میزان مرکب بیشتری جهت چاپ بر روی آن استفاده میگردد و در نتیجه کاغذ ضخیم تری برای این انتقال چاپ نیاز است.

درچاپ کاغذ انقال سابلیمیشن یک اصل وجود دارد و آن این است که هرچه پارچه مورد استفاده دارای پلی استر  بالاتری باشد چاپ انتقالی بر روی آن شارپ تر و با کیفیت بالاتری نمایان میشود.

مثلاً در چاپ انواع روسری و رو مبلی و … بار ها دیده شده که از پارچه های صد در صد پلی استر ی استفاده میگردد ولی جنس الیاف و نوع بافت این پارچه های پلی استری متفاوت است، که این امر باعث ایجاد تفاوت در نوع چاپ پذیری آن ها می گردد .برای مثال پارچه جوشی با اینکه پارچه ای است که از صددرصد پلی استر تولیدشده است اما چاپ پذیری پایینی دارد. جهت نمایان شدن چاپ با کیفیت روی این پارچه احتیاج به مرکب بیشتر و استفاده از کاغذ ضخیم تر می باشد.

بافت پارچه ها نیز بر روی انتخاب کاغذ انقال سابلیمیشن مناسب تاثیر گذار می باشد برای مثال یک پارچه فلامنت که دارای بافت ضخیم وچاپ پذیری بالا است در هنگام تکمیل چاپ بافت آن از ضخیم به نازک تقلیل پیدا می کند که این امر باعث چاپ ضعیف پارچه می شود.

پارس تجارت آراد مهر همواره کوشیده است با تکیه بر دانش فنی و باتجربیات گذشته مناسب ترین وارد کننده کاغذ سابلمیشن با بهترین کیفیت موجود در بازار را به تولید کنندگان عزیز ارائه نماید.