کاغذ سابلیمیشن ، انتقال یا رول سابلیمیشن| وارد کننده کاغذ سابلمیشن| مناسب ترین كاغذ سابلیمیشن |فروش كاغذ سابلیمیشن |خرید کاغذ سابلیمیشن

مناسب ترین کاغذی سابلیمیشن را جهت تولید را بشناسید

جهت تکمیل خرید کاغذ سابلیمیشن یا همان کاغذ انقال سابلیمیشن مناسب ترین کاغذ سابلمیشن جهت تولید انواع محصولات پارچه ای پلی استر از کاغذ های سابلیمیشن متفاوت استفاده می گردد. که مناسب ترین کاغذ سابلیمیشنSHLP است که تنها وارد کننده کاغذ سابلمیشن باکیفت بالا و برتر بودن این کاغذ در حوضه فروش کاغذ سابلیمیشن شرکت پارس تجارت آراد مهر میباشد.

کاغذی که جهت تولید روسری استفاده میشود با کاغذی که جهت تولید تابلو فرش اسفاده میشود یکی نیست. معمولاً هر چه پارچه پلی استر ضخیم تر باشد میزان مرکب بیشتری جهت چاپ بر روی آن استفاده میگردد و در نتیجه کاغذ ضخیم تری برای این انتقال چاپ نیاز است.

 مهمترین اصول در خرید کاغذ سابلیمیشن

درچاپ کاغذ انقال سابلیمیشن یک اصل وجود دارد و آن این است که هرچه پارچه مورد استفاده دارای پلی استر بالاتری باشد چاپ انتقالی بر روی آن شارپ تر و با کیفیت بالاتری نمایان میشود.

مثلاً در چاپ انواع روسری و رو مبلی و … بار ها دیده شده که از پارچه های صد در صد پلی استر ی استفاده میگردد ولی جنس الیاف و نوع بافت این پارچه های پلی استری متفاوت است، که این امر باعث ایجاد تفاوت در نوع چاپ پذیری آن ها می گردد .برای مثال پارچه روکش دار با اینکه پارچه ای است که از صددرصد پلی استر تولیدشده است اما چاپ پذیری پایینی دارد. جهت نمایان شدن چاپ با کیفیت روی این پارچه احتیاج به مرکب بیشتر و استفاده از کاغذ ضخیم تر می باشد.

بافت پارچه ها نیز بر روی انتخاب کاغذ انقال سابلیمیشن مناسب تاثیر گذار می باشد برای مثال یک پارچه فلامنت که دارای بافت ضخیم وچاپ پذیری بالا است در هنگام تکمیل چاپ بافت آن از ضخیم به نازک تغییر پیدا می کند که این امر باعث چاپ ضعیف پارچه می شود.

پارس تجارت آراد مهر همواره کوشیده است با تکیه بر دانش فنی و باتجربیات گذشته مناسب ترین وارد کننده کاغذ سابلمیشن با بهترین کیفیت موجود در بازار راجهت فروش کاغذ سابلیمیشن به تولید کنندگان عزیز ارائه نماید.

چاپ کاغذ سابلیمیشن

چاپ کاغذ سابلیمیشن یا کاغذ انتقال یک روش چاپ بر روی اشیاء و پارچه می باشد که به وسیله این سیستم چاپ امکان چاپ روی بسیاری از سطوح همچون چاپ روی تی شرت، چاپ روی لیوان، چاپ روی کلاه، چاپ روی پارچه و … با کیفیت و ماندگاری بالا و همچنین با قیمت مناسب، در تیراژهای بسیار کم حتی یک عدد و تیراژهای بالا هم امکان پذیر می باشد. فرآیند چاپ سابلیمیشن بسیار ساده می باشد. علت نام گذاری این نوع چاپ ها به Sublimation این است که مواد را از حالت جامد به گاز تبدیل می کند و واژه سابلیمیشن هم نیز به این معناست. تنها کاغذ سابلیمیشن یا انتقال که دارای استاندارد ISO در ایران میباشد که توسط شرکت بین الملی پارس تجارت وارد کشورمیشود. کیفیت خوب ومرغوبیت عالی این کاغذ باعث شده فروش کاغذ سابلیمیشن در تهران وکل کشور ایران توسط این شرکت دربازار چاپ از محبوبیت خوبی برخوردار شود.

خرید کاغذ سابلیمیشن

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر راجب مشخصات خرید کاغذ سابلیمیشن محصولات، قیمت، پروسه ارسال و… می توانید از طریق زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

تماس مستقیم با واحد مشاوره و فروش: ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۵۳- ۰۹۱۲۲۸۹۸۴۵۴