مادربرد مادربورد دستگاه چاپ بنر فلکسی mainboard motherboard مادر بورد مادر برد پارس تجارت آراد مهر

مادربرد دستگاه چاپ بنر و فلکسی (مادربورد mainboard motherboard مادر برد) اصلی‌ترین بخش یک دستگاه به‌شمار می‌رود و کار آن کنترل کردن پردازشگر مرکزی و ارتباط دادن آن با قسمت‌های دیگر است. خود پردازشگر با هیچ کدام از ابزار آلات بیرونی ارتباط مستقیم ندارد و همان‌طور که از نامش پیداست تنها یک پردازنده‌است.

در واقع مادربورد یک قطعه الکترونیکی است که قطعات به ­گونه ای به آن متصل هستند. این قطعه ارتباط بین سایر قطعات سخت افزاری را مهیا می­ کند.

مادربرد دستگاه چاپ بنر و فلکسی یا بورد اصلی دستگاه چاپ نیز از اصلی ترین و مهمترین قطعات دستگاه چاپ بنر و فلکسی به شمار می رود.

بورد اصلی دستگاه چاپ بنر یا فلکس در انواع مختلفی تولید و عرضه شده است.

کشورهای سازنده این قطعات عمدتا چین و تایوان هستند که بصورت انبوه برای دستگاه های مختلف الکترونیکی چیپ های پردازشی و بردهای گوناگون الکترونیکی تولید می کنند.

تعمیرکاران دستگاه های چاپ ترجیح می دهند از قطعاتی استفاده کنند که علاوه بر گارانتی، کیفیت ساخت بالا و عمر طولانی تری داشته باشند، بنابراین انتخاب یک شرکت معتبر وارد کننده قطعات دستگاه چاپ بنر یا فلکسی از اولین اقداماتی است که صورت می گیرد.

شرکت بین المللی پارس تجارت آراد مهر، وارد کننده رسمی دستگاه های چاپ بنر و قطعات مرتبط با آن است.

بنابراین می توانید تمامی قطعات مورد نیاز خود اعم از مادربرد،  هد، فیلتر و سابتانک، چشمی، نوار انکودر، فیبر نوری، دمپر DX5-7، پمپ جوهر و…) را همراه با گارانتی معتبر خریداری نمایید.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر راجب مشخصات محصولات، قیمت، پروسه ارسال و… می توانید از طریق زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

تماس مستقیم با واحد مشاوره و فروش: ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۵۳- ۰۹۱۲۲۸۹۸۴۵۴