جوهر چاپ بنر خام ویژه دستگاه اکو سالونت برند فیکس اینک

جوهر چاپ بنر خام ویژه دستگاه اکو سالونت برند فیکس اینک

شرکت بین الملی پارس تجارت آراد مهر(رنگ اول) بزرگترین وارد کننده بنر خام و جوهر چاپ بنر خام ویژه دستگاه اکو سالونت برند فیکس اینک جوهر و دستگاهای چاپ بنر مدلهای مختلف و فروش دستگاه چاپ بنر وملزومات چاپ و همچنین واردکننده کاغذ سابلیمیشن و جوهر کاغذ سابلیمیشن توانسته است باتوجه به نیاز بازارچاپ بنرخام بهترین ویژگی برای دستگاهای مختلف از جمله دستگاه اکو سالونت با برند معروف فیکس اینک که ثبت شد این شرکت میباشد را وارد کشور عزیزمان ایران کند. که این جوهرمرغوب سازگارایی مناسبی با دستگاه چاپ با مدل اکو سالونت دارد وهیچ گونه آسیبی به هد دستگاه نمیزند.

دستگاه های چاپ بنر مدل اکو سالونت جهت چاپ اشکال و محتوای دلخواه ما بر روی بنر میباشد که لزوما باید از جوهر چاپ مخصوصی استفاده کنند. درحوض چاپ بنرخام این جوهر به نام تجاری جوهر فیکس اینک (Fixink) در بازار عرض میشود.

خرید جوهر دستگاه چاپ اکو سالونت با برند فیکس اینک (fixink) و انتخاب آن بخش مهمی از نگهداری دستگاه های چاپ به شمار می رود. با توجه به بودن جوهر بی کیفت و گران قیمت ونامرغوب این شرکت این کالا را با کیفیت عالی و مرغوبیت وماندگاری بالا وهمچین قیمت ارزان وارد بازار چاپ کرده است.

مهمترین ویژگی جوهر چاپ بنر خام ویژه دستگاه اکو سالونت برند فیکس اینک چیست؟

۱. چگالی نوری بالا.
۲. رنگ های پر جنب و جوش و براقیت بالا.
۳. فرمولاسیون کم بو.
۴. عملکرد بلند مدت در فضای باز.
۵. ویژگی های خشک کردن پیشرفته خطر “گرفتگی” را به حداقل می رساند.
۶. جوهرها را با محدودیت یا بدون تغییر در پارامترهای دستگاه چاپ وصل کنید.
۷. طیف رنگی گسترده به طیف رنگی عالی کمک می کند.
۸. خواص رئولوژیکی کامل به جوهر خواص فیزیکی پایدار در طول پردازش آن می دهد.

دستگاه اکوسالونت چیست؟ و دلیل استفاده از این دستگاه چیست؟

امروزه، استفاده ازجوهر اکوسالونت و دستگاه‌ اکوسالونت روند رو به افزایشی داشته است و تقریباً در تمامی پرینترهای بزرگ از این روش استفاده می‌شود. اگرچه این شیوه را نمی‌توان یک شیوه جایگزین برای سایر تکنیک‌های چاپ نامید، اما از لحاظ مختلفی مانند سازگاری با محیط، تطبیق‌پذیری در شرایط مختلف و هزینه کلی کم آنها نسبت به سایر جوهرها برتر هستند.در واقع، بسیاری از پرینترهای سایز بزرگ و پرینترهایی که برای چاپ نوشته‌های بزرگ استفاده می‌شوند، اکوسالونت یک شیوه محبوب و پرکاربرد محسوب می‌شود. جوهرهای اکوسالونت قیمت بالاتری نسبت به جوهرهای سالونت دارند. ولی به علت مدل پاشش بسیار ریزپاش  فاکتورهایی مانند سازگاری با محیط‌زیست به شیوه ساخت منحصر به‌ فرد آنها برمی‌گردد.

جوهرهای برند فیکس اینک

واردات جوهر چاپ بنر خام وجوهر کاغذ سابلیمیشن

 

 

کارشناسان ما مشتاقانه پذیرای شما عزیزان به جهت مشاوره رایگان و راهنمایی های لازم در حوزه فروش جوهر چاپ هستند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر راجب مشخصات محصولات، قیمت، پروسه ارسال و… می توانید از طریق زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

تماس مستقیم با واحد مشاوره و فروش: ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۵۳- ۰۹۱۲۲۸۹۸۴۵۴