جوهر بنر

واردات خرید و فروش جوهر بنر، خرید جوهر چاپ بنر، جوهر دستگاه چاپ بنر و خرید جوهر و جوهر چاپ فلکسی و همچینین فروش جوهر ویژه دستگاه اکو سالونت  و خرید جوهر دستگاه چاپ برند فیکس اینک (Fixink) توسط شرکت بین‌المللی پارس تجارت آراد مهر.

این شرکت با سالها تجربه در زمینه واردات تخصصی و فروش بنر و انواع ملزومات چاپ دیجیتال و فروش جوهر دستگاه بنر با بهره‌مندی از دانش و تجربه متخصصین این حوزه توانسته بخش وسیعی از نیازمندی‌های بازار چاپ کشور را پوشش دهد.

کارشناسان ما مشتاقانه پذیرای شما عزیزان به جهت مشاوره رایگان و راهنمایی‌های لازم در این حوزه هستند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر راجب مشخصات محصولات، قیمت، پروسه ارسال و… می‌توانید از طریق زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

تماس مستقیم با واحد مشاوره و فروش: ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۵۳- ۰۹۱۲۲۸۹۸۴۵۴

جوهر چاپ

آشنایی با جوهر چاپ بنر و فلکسی و  Fixink

دستگاه‌های چاپ بنر و فلکسی جهت چاپ اشکال و محتوای دلخواه ما بر روی بنر‌ها لزوما باید از جوهر چاپ بنر فلکسی مخصوصی استفاده کنند.

خرید جوهر دستگاه چاپ بنر و فلکسی یا فیکس اینک (fixink) و انتخاب این جوهر چاپ بنر بخش مهمی از نگهداری دستگاه‌های چاپ بنر به شمار می‌رود.

انواع جوهر دستگاه چاپ بنر فلکسی و fixink

  • جوهر هد کونیکا مینولتا
  • جوهر هد سیکو ژاپن
  • جوهر هد ریکوه ژاپن
  • جوهر هد اکو سالونت Epson
  • جوهر هد ریکو ژاپن
  • و…

نکات مهم درمورد جوهر چاپ

برای اینکه یک چاپ عالی و بدون نقص داشته باشیم و همچنین اگر به سلامت هد دستگاه چاپ بنر یا فلکسی اهمیت می‌دهیم، باید از موادی مرغوب و با کیفیت استفاده کنیم.

هد دستگاه چاپ به عنوان بخش حیاتی دستگاه شناخته می‌شود پس بنابراین همواره در راستای حفظ سلامتی و کارکرد درست آن باید حساسیت بیشتری به خرج دهیم.

انتخاب شرکتی که در زمینه فروش جوهر دستگاه چاپ بنر فلکسی فیکس اینک فعالیت می‌کند مهم است.

گارانتی محصولات، خدمات پس از فروش و ارائه کالای با کیفیت نقشی کلیدی در انتخاب یک شرکت فروشنده قطعات دستگاه چاپ بنر و ملزومات آن دارد.

جوهر چاپ بنر به چهار رنگ اصلی تقسیم می‌شود.

۱. جوهر رنگ مشکی

۲. جوهر رنگ زرد

۳. جوهر رنگ آبی

۴. جوهر رنگ قرمز

بهترین جوهرچاپ بنر و فلکسی در حال حاضربازار ایران

در حال حاضر یکی از بهترین ومرغوب‌ترین جوهر چاپ در ایران متعلق به شرکت بین الملی پارس تجارت آرادمهر(رنگ اول) تعلق دارد. پس از بررسی و نیاز سنجی‌های چاپخانه داران ارجمند در حوزه چاپ بنر و فلکسی محصول شرکت پارس تجارت آراد مهر را وارد کشور ایران کرده است و برای خرید جوهر چاپ دربازار عرض کرده است.

برچسب ثبت شده شرکت بین الملی پارس تجارت آراد مهر

جوهر چاپ