تقسیم بندی کاغذ سابلیمیشن بر اساس عرض آن | ضخامت کاغذ سابلیمیشن |خرید کاغذ سایلیمیشن

تقسیم بندی کاغذ سابلیمیشن

تقسیم بندی کاغذ سابلیمیشن بر اساس عرض آن برای خرید کاغذ سایلیمیشن می باشدبراساس تقسبم بندی کاغذ فروش کاغذ سابلیمیشن و تولید محصولات نهایی پارچه پلی استر، عرض کاغذ های سابلیمیشن متفاوت است.

به عنوان مثال تقسبم بندی کاغذ عرض ١٢٠ سانتی متر جهت چاپ پوشاک ورزشی استفاده میشود، کاغذ عرض ۳۲۰ سانتی متر جهت چاپ برای تولید انواع رو تختی و یا ملحفه استفاده می گردد. کاغذ عرض ١۶٢ سانتی متر را میتوان محبوب ترین عرض کاغذ سابلیمیشن دانست.

از کاغذ های سابلیمیشن عرض ١۶٢ با گرماژ متفاوت میتوان جهت چاپ انواع روسری، رو مبلی، پارچه طاقه ای و … استفاده نمود.

تقسیم بندی کاغذ سابلیمیشن بر اساس کوتینگ آن

معنای لغوی واژه  کوتینگ (coating) در زبان انگلیسی معادل پوشاندن در زبان فارسی است، جهت جلوگیری از نفوذ جوهر به بافت کاغذ، روی کاغذ های سابلیمیشن را با ماده ای با عنوان کوتینگ می پوشانند.

کوتینگ ها بنا به نوع کاغذ های متفاوت دارای فرمولاسیون متفاوت هستند. نوع تولید کوتینگ ها نیز متفاوت می باشد، برخی از کوتینگ ها دارای فرمولاسیون ارزان و برخی دیگر دارای فرمولاسیون گران هستند. معمولاً کوتینگ هایی با فرمولاسیون گرانتر دارای پوشانندگی و عدم نفوذ پذیری بیشتر مرکب می باشند.

کاغذ های کوتینگ دار

کاغذ های کوتینگ دار پوشش زیادی دارند که این پوشش مانع جذب مرکب توسط کاغذ می گردد.

میزان پوشش کوتینگ

بنا به استراتژیک کاغذ سابلیمیشن در کارخانه های متفاوت میزان پوشش و نوع فرمولاسیون کوتینگ ها متفاوت می باشد .

معمولاً کاغذ های سابلیمیشن درجه یک دارای ۵ گرم کوتینگ با کیفیت در هر مترمربع می باشد.

نوع و میزان همکاری شما عزیزان ما را بر آن داشته است که همواره موجودی کاغذ سابلیمیشن خود را ثابت نگاه داشته تا بتوانیم سفارشات شما بزرگواران را به صورت جامبو، پالت و رول عرضه نماییم.

خرید کاغذ سایلیمیشن

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر راجب خرید کاغذ سایلیمیشن و  تقسیم بندی کاغذ سابلیمیشن بر اساس عرض آن و گرماژ آن و همچنین فروش کاغذ سابلیمیشن: مشخصات عرض کاغذ سابلیمیشن و تقسبم بندی کاغذ و محصولات دیگر شرکت، قیمت، پروسه ارسال و… می توانید از طریق زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

تماس مستقیم با واحد مشاوره و فروش: ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۵۳- ۰۹۱۲۲۸۹۸۴۵۴