کاغذ سابلیمیشن کاغذ انتقال

کاغذ سابلیمشن

واردات خرید فروش بهترین کاغذ سابلیمیشن یا کاغذ انتقال یا کاغذ چاپ سابلیمیشن (رول سابلیمیشن، عکس برگردان،transferpaper) توسط شرکت بین المللی پارس تجارت آراد مهر وارد کشور ایران میشود.

بهترین مرکز فروش کاغذ سابلیمیشن یا بهترین مرکز فروش رول حرارتی توسط این شرکت انجام میشودکه جزو فروش ویژه این کاغذ مخصوص در صنعت چاپ در ایران میباشد.

کاغذ سابلیمشن تنها کاغذ انتقال دارای استاندارد ISO در ایران

شرکت بین الملی پارس تجارت آراد مهر (رنگ اول) توانسته این کاغذ را با ISO مربوط به کاغذ سابلیمیشن وارد کشور ایران کند که دارای کیفیت بالای چاپ می باشد. که این کاغذ مناسب ترین کاغذ سابلیمیشن یا کاغذ انتقال جهت چاپ در ایران میباشد.

در شرکت بین الملی پارس تجارت آراد مهر قیمت کاغذ را بصورت رقابتی تعیین وبه مشتریان عزیز اعلام می گردد. با توجه به نوسانات قیمتی موجود توصیه می شود جهت دریافت قیمت این کاغذ با بخش فروش شرکت تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان هستند.

نوع و میزان همکاری شما عزیزان ما را بر آن داشته است که همواره موجودی کاغذ انتقال خود را ثابت نگاه داشته تا بتوانیم فروش کاغذ سابلیمیشن در تهران و کل ایران بتوانیم سفارشات شما بزرگواران را به صورت جامبو،  پالت و رول عرضه نماییم.

 

بهترین کاغذ سابلیمیشن فول کوتینگ

شرکت بین الملی پارس تجارت آراد مهر وارد کننده کاغذ سابلیمیشن

مزایای کاغذ انتقال transferpaper

 • کیفیت بالای چاپ
 • ماندگاری و ثبات رنگ ها
 • امکان چاپ بر روی کلیه سطوح
 • امکان چاپ به صورت تیراژ
 • قیمت مناسب

  تفاوت های کاغذ سابلیمیشن SHLP با انواع دیگر کاغذ های موجود در بازار ایران

  1. مقاومت بالا در برابر حرارت
  2. قابلیت جذب جوهر و عدم پخش شدن جوهر
  3. دارای لایه کوتینک برای نگه داشتن جوهر در سطح کاغذ برای انتقال بیشتر
  4. چگالی یا فشردگی بیشتر نسبت به کاغذ تحریر معمولیدر فرایند چاپ سابلیمیشن به دلیل بالا بودن حرارت (تا ۲۵۰ درجه سانتیگراد) کاغذ باید دارای مقاومت حرارتی بالاتری نسبت به انواع دیگر کاغذ باشد. *** به دلیل WATER BASE (پایه آب) بودن جوهر کاغذ باید مقاوت بالایی در برابر پارگی بر اثر خیس شدن باشد.
  5. ترکیبات این جوهر ها شامل الکل و پلی امید و دیگر موارد می باشد.

این شرکت با سالها تجربه در زمینه واردات تخصصی و فروش بنر و انواع ملزومات چاپ دیجیتال و کاغذ چاپ سابلیمیشن با بهره مندی از دانش و تجربه متخصصین این حوزه توانسته بخش وسیعی از نیازمندی های بازار چاپ کشور را پوشش دهد.

کارشناسان ما مشتاقانه پذیرای شما عزیزان به جهت مشاوره رایگان و راهنمایی های لازم در این حوزه هستند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر راجب مشخصات محصولات، قیمت، پروسه ارسال و…می توانید از طریق زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

تماس مستقیم با واحد مشاوره و فروش: ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۵۳- ۰۹۱۲۲۸۹۸۴۵۴