جوهر چاپ سابلیمیشن فیکس اینک Fixink | بهترین جوهر بنر و جوهر چاپ کاغذ سابلیمیشن

بهترین جوهر بنر خام وفلکسی و باکیف ترین جوهر چاپ کاغذ سابلیمیشن را بشناسید.

شرکت بین الملی پارس تجارت آراد مهر (رنگ اول) توانسته است با توجه به نیاز بازار چاپ بنرخام و همچینین چاپ کاغذ سابلیمیشن بهترین جوهر بنر و جوهر کاغذ سابلیمیشن را وارد کشور ایران کند. این جوهرمرغوب سازگارایی مناسبی با دستگاهای چاپ با مدلهای مختلف دارد و هیچ گونه آسیبی به هد دستگاه نمیزند.

در حوض چاپ بنر و چاپ کاغذ سابلیمیشن این جوهر به نام جوهر فیکس اینک(Fixink) در بازار عرض میشود.

دستگاه های چاپ بنر و کاغذ سابلیمیشن جهت چاپ اشکال و محتوای دلخواه ما بر روی بنر  وکاغذ لزوما باید از این جوهر مخصوصی استفاده کنند.

خرید جوهر دستگاه چاپ بنر و کاغذ با برند فیکس اینک(fixink) و انتخاب آن بخش مهمی از نگهداری دستگاه های چاپ به شمار می رود. با توجه به بودن جوهر بی کیفت و گران قیمت و نامرغوب این شرکت این کالا را با کیفیت عالی و مرغوبیت و ماندگاری بالا وهمچین قیمت ارزان وارد بازار چاپ کرده است.

بزرگترین مرکز فروش جوهر چاپ وجوهر چاپ سابلیمیشن و اولین مرکز فروش مرکبهای چاپ دارای گواهی نامه ISO14001توسط این شرکت انجام میشودکه جزو فروش ویژه این جوهر مخصوص در صنعت چاپ براساس نظرسنجی های به عمل آمده در این حوزه در ایران میباشد.

این شرکت با سالها تجربه در زمینه واردات تخصصی و فروش انواع مختلف جوهر چاپ دیجیتال و با بهره مندی از دانش و تجربه متخصصین این حوزه توانسته بخش وسیعی از نیازمندی های بازار چاپ کشور را پوشش دهد.

کارشناسان ما مشتاقانه پذیرای شما عزیزان به جهت مشاوره رایگان و راهنمایی های لازم در جهت فروش در این حوزه هستند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر راجب مشخصات محصولات، قیمت، پروسه ارسال و…می توانید از طریق زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

تماس مستقیم با واحد مشاوره و فروش: ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۵۳- ۰۹۱۲۲۸۹۸۴۵۴

جوهر بنر و جوهر کاغذ سابلیمیشن با این لیبل در بازار شناخت شده است.