بزرگترین وارد کننده کاغذ سابلیمیشن در ایران

بزرگترین وارد کننده کاغذ سابلیمیشن را بشناسید

شرکت بین الملی پارس تجارت آراد مهر(رنگ اول) بزرگترین وارد کننده کاغذسابلیمیشن در ایران میباشد. و بهترین فروش کاغذ سابلیمیش مطلق به این شرکت بزرگ میباشد شرکت بین الملی پارس تجارت آراد مهر(رنگ اول) توانسته این کاغذ را با ISO  مربوط وارد کشور ایران کند که دارای کیفیت بالای چاپ ومرغوبیت بالا برای چاپ در نوع خود می باشد.این روش کاربردهای فراوانی در صنعت چاپ دارد، اصلی ترین کاربرد این روش چاپ بر روی انواع پارچه از جمله چاپ بر روی تیشرت، پرده، روسری و… است.همچنین کاربردهای دیگری در چاپ بر روی ماگ های سرامیکی، کاشی و چوب دارد.که این حیث مناسب ترین کاغذ سابلیمیشن جهت تولید در ایران میباشد.

کیفیت کاغذ سابلیمیشن تأثیر زیادی در کیفیت چاپ دارد.کاغذهای با کیفیت بالا می توانند تا بالای ۹۰ درصد جوهر را به شی منتقل کنند. که برای این کار معمولا از کاغذهای ترانسفر یا کاغذ سابلیمیشن استفاده می شود. بی شک مرغوبیت بالای این کاغذ از نظر مشتریان بوده که این شرکت از بزرگترین وارد کننده کاغذ سابلیمیشن وجوهر چاپ کاغذ شناخت شده است.

تقسیم بندی کاغذ حرارتی بر اساس عرض آن می باشدبراساس تولید محصولات نهایی پارچه پلی استر، عرض کاغذ های سابلیمیشن متفاوت است.

به عنوان مثال کاغذ عرض ١٢٠ سانتی متر جهت چاپ پوشاک ورزشی استفاده می

شود، کاغذ عرض ۳۲۰ سانتی متر جهت چاپ برای تولید انواع رو تختی و یا ملحفه استفاده می گردد. کاغذ عرض ١۶٢ سانتی متر را میتوان محبوب ترین عرض کاغذ سابلیمیشن دانست.

از کاغذ های سابلیمیشن عرض ١۶٢ با گرماژ متفاوت میتوان جهت چاپ انواع روسری، رو مبلی، پارچه طاقه ای و… استفاده نمود.

تقسیم بندی کاغذ سابلیمیشن بر اساس گرماژ آن

بنا به تولید محصولات پارچه ای پلی استر گوناگون این کاغذ در گرماژ مختلف تولید می شود، اصولاً هر چقدر پارچه مورد نظر ضخیم تر باشد از کاغذ سابلیمیشن ضخیم تری جهت انتقال چاپ استفاده می گردد.

برای مثال جهت چاپ بر روی پارچه روسری که پارچه ی نازکی است از کاغذ های ٢۵ گرم استفاده می شود. در حالیکه از این کاغذ نمیتوان جهت چاپ بر روی فرش یا تابلوی فرش استفاده کرد، چرا که که معمولاً برای پارچه های ضخیم تر مرکب بیشتری استفاده می شود که کاغذ های گرماژ پایین توان تحمل وزن این میزان از مرکب را نخواهند داشت و در گرماژ پایین بدون شک سبب چروکیدگی کاغذ در هنگام چاپ شده و احتمال خرابی هد ها را به دنبال خواهد داشت، و یا اینکه در هنگام انتقال چاپ بر روی پارچه احتمال پس دادن مرکب به کار و ایجاد خسارت به دستگاه کلندر و یا پرس حرارتی وجود خواهد داشت.

عموماً میتوان گفت فروش کاغذ های سابلیمیشن در گرماژ زیر ارائه میگردند:

۱۸، ١٩ ،٢٢ ،٢۵ ،٣۵ ،٣۶ ،٣٨ ،۴٠ ،۴٢ ،۴۵ ،۵٠ ،۵٢ ،۵۵ ،۶٠ ،۶٢ ،۶۵ ،٧٠ ،٧۵ ،٩٠ ،١٠٠، ١٢۰، ۳۶۰

در میان گرماژ ذکر شده این کاغذ ها با گرماژ ۲۵، ۳۰، ۳۵، ۴۰، ۴۵ و ۵۰ گرم معمولاً از محبوبیت بیشتری نزد تولید کنندگان برخوردار هستند.

کارشناسان ما مشتاقانه پذیرای شما عزیزان به جهت مشاوره رایگان و راهنمایی های لازم برای فروش کاغذ سابلیمیشن در این حوزه هستند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر راجب مشخصات محصولات، قیمت، پروسه ارسال و… می توانید از طریق زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

تماس مستقیم با واحد مشاوره و فروش: ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۵۳- ۰۲۱۴۴۰۲۵۲۵۴